15.6" FHD IPS NE156FHM-NZ1 V8.0 uyumlu Notebook LCD Ekran, Panel 1920*1080p / 240Hz 40pin
Afila 15.6" FHD IPS NE156FHM-NZ1 V8.0 uyumlu Notebook LCD Ekran, Panel 1920*1080p / 240Hz 40pin
9.467,24 TL
  • Soru ve Cevap (0)