27" Q27G42XE 180Hz 1ms HDR 10 Fast  IPS QHD Gaming Monitör(Ölü Pixel)
AOC 27" Q27G42XE 180Hz 1ms HDR 10 Fast IPS QHD Gaming Monitör(Ölü Pixel)
6.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ÜRÜNLERDE 1 İLE 3 ADET ARASINDA ÖLÜ PİXEL BULUNMAKTADIR. KULLANIMA ENGEL BİR KUSUR BULUNMAMAKTADIR.
ÜRÜNLER ORJİNAL KUTUSUNDA VE EKSİKSİZ APARATLARI İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.
ADINIZA YADA FİRMANIZA FATURALI OLUP 3 YIL AOC TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.
QHD Çözünürlük
180Hz Yenileme Hızı
Rekabetçi ve yoğun oyun, gecikmesiz, daha akıcı bir oyun deneyimi sağlamak için en iyi teknolojiyi gerektirir. Bu AGON by AOC monitör, standart bir ekrandan 3 kat daha hızlı olan 180 Hz yenileme hızına sahiptir. Daha düşük bir kare hızı, düşmanların ekranda bir noktadan diğerine atlıyormuş gibi görünmesine neden olabilir ve bu da onları vurulması çok zor hedefler haline getirir. 180 Hz kare hızı, kritik eksik görüntüleri ekrana geri yükleyerek düşman hareketlerini ultra akıcı bir şekilde ortaya çıkarır ve daha kolay hedef almanızı sağlar. Bu AGON by AOC oyun monitörüyle, giriş gecikmesine ve ekran yırtılmasına katlanmak zorunda kalmayacaksınız.
1ms Tepki süresi GTG - Griden Griye
NVIDIA G-SYNC Uyumlu
Düşük Giriş Gecikmesi
HDR10 ile oyunu en iyi şekilde yaşayın
0.5ms MPRT - Hareketli Resim Tepki Süresi
E-spor monitör standı
GMENÜ
Ekran boyutu (inç)
27
Ekran boyutu (cm)
68.6
Düz / Kavisli
Düz
İnç Başına Piksel
108
Panel çözünürlüğü
2560x1440
Çözünürlük adı
QHD
En boy oranı
16:9
Panel tipi
Hızlı IPS
Arka aydınlatma türü
WLED
Maksimum Yenileme Hızı
180 Hz
Tepki süresi GtG
1 ms
Tepki süresi MPRT
0,5 ms
Statik kontrast oranı
1000:1
Görüntüleme açısı (CR10)
178/178
Ekran renkleri
16,7M (8bit)
Sirke cinsinden parlaklık
300 cd/m2
Video Özellikleri
Senkronizasyon teknolojisi (VRR)
G-SYNC Uyumlu
Senkronizasyon aralığı
Dijital Sinyal Frekansı Dikey
DP1.4: 48-180Hz / HDMI2.0: 48-144Hz
Dijital Sinyal Frekansı Yatay
DP1.4: 30-270KHz / HDMI2.0: 30-230KHz
HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
HDR10
Mavi Işık Teknolojisi
Düşük Mavi Işık
Renk alanı (sRGB) CIE 1931 %
120
Renk alanı (DCI-P3) CIE 1976 %
92.9
Renk alanı (Adobe RGB) CIE 1976 %
89.9
Titreşimsiz
Titreşimsiz
Kabine bilgisi
Çerçeve tipi (ön)
3 taraflı çerçevesiz
Çerçeve Rengi (ön)
Siyah
Çerçeve bitişi (ön)
Mat
Dolap rengi (arka taraf)
Siyah, Kırmızı
Dolap kaplaması (arka taraf)
Mat
Çıkarılabilir stand
Konuşmacılar
Hoparlör gücü
2 W x 2