Q27G4SRU 27″ 320Hz 1ms QHD Fast IPS Gaming Monitör
AOC Q27G4SRU 27″ 320Hz 1ms QHD Fast IPS Gaming Monitör
14.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Ekran Boyutu: 27"
Çözünürlük: 2560 x 1440
Tepki Süresi: 1 ms
Bağlantı Özellikleri: HDMI, DisplayPort
Ekran: Fast IPS
Garanti: 24 Ay
Kontrast: 1000 :1
Boyut: 613 9 x 386-516 × 227 6 mm
Ağırlık: 4.17 kg
Gaming: Evet
Parlaklık: 400 cd/m2
Yenileme Hızı: 320 Hz