TUF Gaming VG27AQ5A 27" 0.3 ms 2K IPS 210 Hz Oyuncu Monitörü
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27" 0.3 ms 2K IPS 210 Hz Oyuncu Monitörü
Sepette İndirim
10.485,02 TL10.699,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 inç 210Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör
ASUS'un üstün teknolojisiyle donatılmış bu oyun monitörü, oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşır.
Renk: Siyah
Dokunmatik Ekran: Yok
HDMI: Var
HDR: Yok
Görüntü Teknolojisi: IPS
USB Girişi: Yok
Görüntü Oranı: 16:9
Kontrast Oranı: 1000:1
Ekran Yenileme Hızı: 200 Hz
Dahili Hoparlör: Var
Parlaklık (cd/m): 300 cd
Vesa Uyumluluğu: Var
Tepki Süresi: 0.3 ms
Çözünürlük: 2560 x 1440
Ekran Ebatı: 27 inç