AX24LEDI262C-B 24" 60 Ekran WebOS Smart HD Ready LED TV Beyaz (12V Destekli)
Axen AX24LEDI262C-B 24" 60 Ekran WebOS Smart HD Ready LED TV Beyaz (12V Destekli)
Sepette İndirim
5.452,00 TL5.800,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Axen 24" WebOS Smart TV: Küçük Boyut, Dev Eğlence!
Evinizin her köşesinde, mutfakta veya karavan maceralarınızda size eşlik edecek mükemmel bir teknolojiyle tanışın. Axen AX24LEDI262C-B, gelişmiş webOS 23 işletim sistemiyle akıllı TV deneyimini 24 inçlik kompakt bir boyuta sığdırıyor.
Öne Çıkan Özellikler:
12V Çalışma Desteği: Taşınabilir yapısı ve 12 volt ile çalışabilme özelliği sayesinde karavan ve kamp kullanımı için idealdir.
Dolby Audio: Kristal netliğinde ses kalitesi ile odanızı dolduran etkileyici ses deneyimi.
Teknik Detaylar:
Ekran Boyutu: 24" (60 cm)