AX43FMLN-A14S 43" 110 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android Smart LED TV
Axen AX43FMLN-A14S 43" 110 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android Smart LED TV
Sepette İndirim
10.152,00 TL10.800,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
  • Ekran Boyutu: 43 inç (110 Ekran)
  • Çözünürlük: 1920 x 1080 Full HD
  • İşletim Sistemi: Android 14 (AOSP) - En güncel uygulama desteği
  • Panel Teknolojisi: D-Dual LED ile optimize edilmiş aydınlatma
  • Performans: 1 GB RAM / 8 GB Dahili Hafıza
  • Smart Özellikler: Dahili Wi-Fi, Uygulama Mağazası (Netflix, Prime Video, Disney+ desteği)
  • Ekran Aktarımı: Kablosuz Görüntü Aktarımı ile telefonunuzu saniyeler içinde ekrana yansıtın.
  • Ses Gücü: 2 x 8 W Hoparlör Çıkışı ve SPDIF Optik Ses Çıkışı