Diyagonal Yan Keski 160 mm - 1600A032VE
Bosch Diyagonal Yan Keski 160 mm - 1600A032VE
Sepette İndirim
536,55 TL602,87 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Kod : 1 600 A03 2VE
Sağlam kesimler için yüksek performanslı, yüksek hassasiyetli yan keski
Teknik Verileri :
ISO 5749 Kesme Kenarı :  60 HRC Alet ölçüleri (U x G x Y) :  160 x 61 x 20 mm Ağırlık :  0,186 kg Ürün kategorisi alt bölümleri :  El aletleri Sertleştirilmiş kesme kenarları :  Var Sertlik :  Endüksiyon sertleştirme Ambalaj ile birlikte ağırlığı :  0,19 kg Ambalaj ölçüleri (uzunluk) :  220 mm Ambalaj ölçüleri (genişlik) :  81 mm Ambalaj ölçüleri (yükseklik) :  24 mm Paket ölçüleri (U x G x Y) :  220 x 81 x 24 mm