3.221.166,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Electrolux Professional TW12ERCB Ürün Özellikleri
304 AISI paslanmaz çelik dış yüzey. Yuvarlatılmış köşelere sahip 316 AISI aside dayanıklı paslanmaz çelikten yıkama tankı. Emniyet sifonlu büyük, çift cidarlı karşı dengeli kapılar. Kolayca çıkarılabilir yıkama ve durulama kolları. Derin süzgeç kutuları. Dahili su ısıtıcısı (12 kW), 16 litre kapasite. Otomatik başlatma/durdurma fonksiyonu. Enerji tasarrufu fonksiyonlu yoğuşturma ünitesi. Güçlü yıkama, son durulama ve kurutma bölgesi. 2 hız. 600-1200 tepsi/saat yıkama kapasitesi için 7-14m/dk arasında değişken hız kontrolü. Besleme yönü: sağdan sola. Tepsi konveyöründen otomatik yükleme ve indiriciye otomatik boşaltma.
Electrolux Professional TW12ERCB Teknik Özellikleri
  • Marka: Electrolux Professional
  • Model: TW12ERCB
  • GxDxY mm: 2980x824x1914 mm
  • Ağırlık: 520 Kg
  • Takma Ad: 511060
  • Fabrika Modeli: TW1ERECO
  • Gümrük_Sınıfı: 84221900
  • Menşe Ülkesi: İSVEÇ
  • Net Ağırlık: 558,00 kg
  • Net Genişlik: 820,00 mm
  • Net Derinlik: 2.450,00 mm
  • Net Yükseklik: 1.910,00 mm
  • Avrupa Ağırlık: 683,00 Kg
  • Avrupa Genişlik: 1.000 mm
  • Avrupa Yükseklik: 2.000 mm
  • Yurtdışı Ağırlık: 683,00 Kg
  • Yurtdışı Derinlik: 880 mm
  • Yurtdışı_Yükseklik: 1.760 mm
  • Elektrik gücü: 36,4 Kw
  • Gerilim: 400 V
  • Frekans: 50 Hz