MC48100N25 100A Mppt Solar Charge Controlller 12/24/36/48V (Ekransız)
Electrozirve MC48100N25 100A Mppt Solar Charge Controlller 12/24/36/48V (Ekransız)
Sepette İndirim
37.097,76 TL41.682,88 TL
  • Soru ve Cevap (0)
MPPT cihazları, güneş panellerinden en yüksek enerji verimliliğini sağlamak için tasarlanmış akıllı şarj kontrolörleridir. Bu cihazlar, güneş panellerinin üretkenliğini sürekli izler ve değişen ışık koşullarına göre en yüksek güç noktasını takip ederek enerji üretimini optimize eder. Bu sayede daha fazla enerji elde edilir ve enerji depolama sistemlerinin verimliliği artırılır. Dahili Bluetooth özelliği vardır Dahili ekran özelliği vardır PV ters bağlantı koruması Batarya ters bağlantı koruması 250V'a kadar PV giriş 12V-1320W 24V-2640W 36V-3960W 48V-5280W