EMP.3001-10 Ekmek Dilimleme Makinesi 10 mm
Empero EMP.3001-10 Ekmek Dilimleme Makinesi 10 mm
65.190,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
EKMEK DİLİMLEME MAKİNESİ
- 0,37 kW 1400 D/Dk 220V motor gücü.
- Ekmek yüksekliğine göre ayarlanan baskı sistemi.
- Ayar kolu sayesinde ekmeği ezmeden ve parçalamadan keser.
- Kesme işlemi bitiminde makine otomatik olarak kapanır.
EMP.3001-10
- 10 mm dilim kalınlığı.