EMP.3004-10 Setüstü Ekmek Dilimleme Makinesi 10 mm
Empero EMP.3004-10 Setüstü Ekmek Dilimleme Makinesi 10 mm
56.307,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Empero Ekmek Dilimleme Makinesi Set Üstü 10 mm – EMP.3004-10
Teknik Özellikler;
  • 0.37 kw – 220 V motor gücü.
  • 480 mm ekmek uzunluğu.
  • 130 mm ekmek yüksekliği.
  • 30 adet bıçak.
  • Paslanmaz çelik bıçaklar.
  • Ebat: 650x650x700 mm.
  • Ağırlık: 120 kg.
  • Dilim Kalınlığı: 10 mm- Paslanmaz çelik bıçaklar.