EMP.3004-13 Setüstü Ekmek Dilimleme Makinesi 13 mm
Empero EMP.3004-13 Setüstü Ekmek Dilimleme Makinesi 13 mm
60.773,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
EKMEK DİLİMLEME MAKİNESİ
- 0,37 kW 1400 D/Dk 220V motor gücü.
EMP.3004-13
- 13 mm dilim kalınlığı.