EMP.3004-16 Setüstü Ekmek Dilimleme Makinesi 16 mm
Empero EMP.3004-16 Setüstü Ekmek Dilimleme Makinesi 16 mm
56.916,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
EKMEK DİLİMLEME MAKİNESİ
- 0,37 kW 1400 D/Dk 220V motor gücü.
EMP.3004-16
- 16 mm dilim kalınlığı.