EMP.BEH.50 Benmari Servis Ünitesi 5x1/1 GN Kapasiteli, Elektrikli
Empero EMP.BEH.50 Benmari Servis Ünitesi 5x1/1 GN Kapasiteli, Elektrikli
65.532,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Empero Benmari Servis Ünitesi, 5x1/1 GN, Elektrikli
  • Termostatik kumanda.
  • 220 V 50 Hz enerji.
  • Paslanmaz çelik havuz.
  • Su tahliye vanası.
  • Led aydınlatma.
  • Opsiyonel ön ahşap giydirme.
  • Paslanmaz çelik gövde
Teknik Özellikler
  • Ölçüleri: 1800x790x850 mm
  • Ağırlık: 95 kg
  • Net: 1.2 m3
  • Güç: 3.5 kW