EMP.BSS.60 Soğuk Servis Ünitesi Buzdolaplı 5x1/1 GN
Empero EMP.BSS.60 Soğuk Servis Ünitesi Buzdolaplı 5x1/1 GN
98.606,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Empero Soğuk Servis Ünitesi, Buzdolaplı, 5x1/1 GN
  • Çalışma aralığı; +0 º C , + 5 º C(tropikal 43º C)
  • 220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz elektrik gücü.
  • EMP.BSS.20 için 134A diğer modeller için 404A soğutucu gaz.
  • 40 kg/m3 yoğunluk.
  • Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge.
  • Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma.
  • Sökülebilir havalandırmalı kompresör.
  • Fanlı soğutma.
  • 48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon.
  • 45 derecede sabit kendiliğinden kapanan kapılar.
  • Alüminyum panelli, bakır borulu evaparatör.
  • Ayarlanabilir, paslanmaz çelik raf yuvaları, plastik kaplama iç raf.
  • Opsiyonel ön ahşap giydirme.
  • Led aydınlatma.
  • Paslanmaz çelik gövde.
Teknik Özellikler
    • Ölçüleri: 2000x790x850 mm
    • Ağırlık: 120 kg
    • Net: 1.2 m3
    • Güç: 0.45 kW