EcoTank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CL42402
Epson EcoTank L6360 Wi-Fi+Tarayıcı+Fotokopi+Dubleks Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı C11CL42402
Sepette İndirim
13.949,00 TL14.233,67 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Marka: Epson
Model no: L6360
Genel Adı: Mürekkep Tanklı Yazıcı
Ürün: Yeni
Yazıcı Kartuşu: 101 mürekkep şişesi Siyah, Camgöbeği, Macenta, Sarı
Garanti: 2 Yıl Epson Türkiye Garantili
Hacimsel Ağırlık: 15 kg
Tarayıcı Özellikleri:
Tarayıcı Türü: Renkli düz yataklı
Fotoelektrik Aygıt: CIS çizgi sensörü
Optik Çözünürlük: 1200 dpi
Donanım Çözünürlüğü: 1200 x 2400 dpi
Maksimum Çözünürlük: 2400 dpi
Renkli Bit Derinliği: 16 bit renkli giriş / 8 bit renkli çıkış
Yedek Mürekkep Kartuşları:
101 Siyah - 7500 Sayfa
101 Camgöbeği - 600 Sayfa
101 Macenta - 6000 Sayfa
101 Sarı - 6000 Sayfa
Kopyalama Kalitesi: Renkli/Siyah-Beyaz; Standart/En İyi
ISO Kopyalama Hızı:
  • Siyah: 11,5 ipm‡
  • Renk: 5,7 ipm‡
  • Kopyalama Miktarı: 1 – 99 (PC'siz)
  • Maksimum Kopyalama Boyutu: 8,5" x 11,7" (LTR) / A4 (PC'siz)
  • Kopyalama Özellikleri:
  • Manuel 1 taraflıdan 2 taraflıya
  • Sayfaya Sığdır
  • Küçült ve Büyüt(25% -400%)
  • Kimlik Fotokopisi
  • Ayarlanabilir Kopya Yoğunluğu
Bağlantı:
Standart Bağlantı:
  • Yüksek Hızlı USB
  • IEEE 802.11 b/g/n (Wi-Fi 4)
  • Wi-Fi Direct
  • Ethernet (10/100 Mbps)
Yazdır:
Minimum Mürekkep Damlacık Boyutu: 3,3 pikolitre kadar küçük 3 damlacık boyutu
Baskı Teknolojisi: 4 renkli (CMYK) isteğe bağlı damla PrecisionCore® mürekkep püskürtme teknolojisi
Maksimum Baskı Çözünürlüğü: 4800 x 1200 optimize edilmiş dpi
ISO Baskı Hızı:
  • Siyah: 18 ipm†
  • Renk: 9 ipm†
Mobil Baskı:
Diğer:
Fire™ OS yazdırma
Android yazdırma
Apple® AirPrint®
Mopria® Baskı Hizmeti
Epson Connect:
Epson® E-posta Yazdırma
Epson Uzaktan Yazdırma
Epson Scan to Cloud8
Epson iPrint™ Uygulaması (iOS®
Android)
Epson Yazdırma ve Tarama Uygulaması (Windows®)
Kağıt İşleme:
Bilgisayarsız Kağıt Desteği:
  • Düz (mektup, 8,5" x 14", A4)
  • Fotoğraf (4" x 6", 5" x 7", 8" x 10", letter A4)
  • Kağıt Boyutları: 3,5" x 5" , 4" x 6" , 5" x 7" , 8" x 10" , 8,5" x 11" , 8,5" x 14" , A4 , A6
  • Maksimum Kağıt Boyutu: 8,5" x 47,2"
  • Kenarlıksız Boyutlar: A4, Letter, 8x10in, 5x7in, 4x6in, 16:9 Genişlik, 100x148mm, 3,5x5in
  • Kağıt Türleri:
  • Düz kağıt
  • Epson Parlak Beyaz Kağıt
  • Epson Sunum Kağıdı Mat
  • Epson Premium Mat Sunum Kağıdı
  • Epson Premium Sunum Kağıdı Mat Çift Taraflı
  • Epson Premium Fotoğraf Kağıdı Parlak
  • Çıkış Kağıt Tepsisi Kapasitesi: 30 yaprak
  • Giriş Kağıt Kapasitesi: 250 yaprak düz kağıt ,20 yaprak fotoğraf kağıdı
  • Kağıt Tepsisi Sayısı: 1 (Ön Tepsi)
  • Çıkış Kapasitesi: 30 [sayfa] A4 Düz kağıt/ 20 [sayfa] Fotoğraf kağıdı
Genel:
Ağırlık: 5,7 kg
İşletim Sistemleri:
  • Windows 11(64 bit)
  • Windows 10
  • Windows 8.1 (32 bit, 64 bit)
  • Windows 8 (32 bit, 64 bit)
  • Windows 7 (32 bit, 64 bit)
  • Windows XP SP3 (32 bit)
  • Windows XP Professional x64 Sürümü
  • Mac OS® X 10.6.8 – 10.15 (64 bit)
  • Windows Vista® (32-bit)
    Sıcaklığı:
  • Çalışma: 50° ila 95° F (10° ila 35° C)
  • Depolama: -4° ila 104° F (-20° ila 40° C)
  • Nem:
  • Çalışma: %20 – %80 RH
  • Depolama: %5 – %85RH
  • Sunucu Sistemleri:
  • Windows Server® 2012 R29
  • Windows Server 20129
  • Windows Server 2008 R29
  • Windows Server 20089
  • Ses Düzeyi:
  • Güç: 6,4 B(A)
  • Basınç: 50 dB(A)
  • Boyutlar:
  • Boyutlar: 375 x 347 x 187 (G x D x Y)
Güç:
Güç Tüketimi:
  • Yaklaşık 15 W ISO 24712 (Bağımsız kopya baskısı)
  • Yaklaşık 6,4 W (Bekleme)
  • Yaklaşık 0,6 W (Uyku)
  • Yaklaşık 0,1 W (Kapalı)
  • Anma Frekansı: 50 – 60 Hz
  • Anma Voltajı: AC 220 – 240V Evrensel (Otomatik)
  • Anma Akımı: 0,5A – 0,3A