X27F180QP 27" 0.5 ms 2K Pivot IPS 180 Hz Oyuncu Monitörü
Fazeon X27F180QP 27" 0.5 ms 2K Pivot IPS 180 Hz Oyuncu Monitörü
6.299,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
24 AY FAZEON TÜRKİYE GARANTİLİ - KAPALI KUTU
Ürün özellikleri
Boyutlar
596.736(H) × 335.664(V) mm
Ağırlık
5KG
Kullanım Amacı
Oyun
3D Desteği
Yok
Vesa Uyumluluğu
Var
Yenileme Hızı (Hz)
180 Hz
Görüş Açısı
178/178
HDR
HDR10
Kutu İçindeki Kablolar
DisplayPort Kablosu
Kamera
Yok
Tepki Süresi
0,5 ms
Panel Tipi
Fast IPS
Kontrast Oranı (mnt)
1000:1
Parlaklık (cd/m)
300 cd
Kavisli Yüzey
Ekran Büyüklüğü (İnç)
27 inç