X27F250S 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR
Fazeon X27F250S 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR
Sepette İndirim
6.693,00 TL6.900,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
fazeon genel
Model No
X27F250S
Panel Size
27 inch
Panel Resolution
1920 x 1080, FHD
Refresh Rate
240hz
Pixel Pitch (HxV)
0.1038 x 0.3114
Curvature
Flat
Response Time (MPRT)
0.5ms
Panel Type
Fast VA
Brightness
300cd/m2
Viewing Angle
178°/178°
Aspect Ratio
16:9
Contrast Ratio
3000:1
Active Display Area (mm)
597.888(H) x 336.312(V)
Display Colors
16.7M
Panel Bit Depth
8bit
NTSC
72%
Adobe RGB / DCIP3 / sRGB
75% / 74% / 99%
Surface Treatment
Anti Glare
Vertical Frequency (Digital)
60 – 240hz
Connectivity
Audio Combo Jack, Display Port 1.4 x1, External Adaptor x1, HDMI 2.1 x1, USB x1
Input Voltage
Wall-Mount 12V4A
Input (Typical)
48W
Standby
<0.5W
Color
Siyah
VESA Mounting
Package
686 x 135 x 448mm