FR-PW30C12 300W Power Supply 12cm Fan
Frisby FR-PW30C12 300W Power Supply 12cm Fan
1.049,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Aşırı Voltaj Korumalı Aşırı Akım Korumalı Kısa Devre Korumalı SATA Konnektör Sessiz 12cm Fan Yüksek Verimlilik ON/OFF Güç Anahtarı Maksimum Güç : 300W Yapı : ATX Soğutma Sitemi : 12cm Sessiz Fan 24-Pin Ana Kart Konnektör : 1 4-Pin +12V CPU Konnektör : 1 SATA Konnektör : 2 4-Pin Çevresel Konnektör : 2 4-Pin FDD Konnektör : 1 6-Pin PCI-E Konnektör : YOK PFC : YOK Boyut (G x D x Y) : 150 x 140 x 85 mm Kutu İçeriği : 1 x 300W Güç Kaynağı Kullanım Kılavuzu Garanti Belgesi Garanti Süresi : 2 Yıl