VITA-850GM ATX3.1 GEN-5  (PCIe5.0) 850W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply
FSP VITA-850GM ATX3.1 GEN-5 (PCIe5.0) 850W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply
Sepette İndirim
6.773,03 TL6.911,26 TL
  • Soru ve Cevap (0)
VİTAGM 850W
  • ATX 12V V3.1 ve EPS 12V V2.92 ile uyumludur
  • Tipik yükte verimlilik %90
  • 80 PLUS ® altın sertifikalı
  • 105°C Japon toplu kondansatör
  • 120mm hidrolik yataklı (HYB) fan