MS220ST-U Gıda Dilimleme Makinesi, 220 mm
Gastrotech MS220ST-U Gıda Dilimleme Makinesi, 220 mm
20.039,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Gtech Gıda Dilimleme Makinesi, 220 mm
  • Sertleştirilmiş paslanmaz çelikten mamül İtalyan menşei bıçak,
  • Adonize alüminyum gövde
  • 0-11mm dilimleme aralığı
  • Kendinden bileylemeli
Teknik Özellikler
  • Bıçak çapı: Ø 220 mm
  • Güç: 120W
  • Gerilim: 220V
  • Ağırlık: 15 kg
  • Ebatlar: 520x460x380 mm
Ürün Özellikleri
Dilimleme Kalınlığı: 0-110 mm
Güç: 0,12 kW