MS300ST-U  Gıda Dilimleme Makinesi, 300 mm
Gastrotech MS300ST-U Gıda Dilimleme Makinesi, 300 mm
35.167,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Gtech Gıda Dilimleme Makinesi, 300 mm
  • Sertleştirilmiş paslanmaz çelikten mamül İtalyan menşei bıçak,
  • Adonize alüminyum gövde
  • 0-13mm dilimleme aralığı
  • Kendinden bileylemeli
Teknik Özellikler
  • Bıçak çapı: Ø 300 mm
  • Güç: 250W
  • Gerilim: 220V
  • Ağırlık: 22 kg
  • Ebatlar: 650x530x460 mm
Ürün Özellikleri
Dilimleme Kalınlığı: 0-130 mm
Güç: 0,25 kW