RipjawsV 32GB (2X16) DDR4-3200Mhz CL16 Siyah 1.35V (F4-3200C16D-32GVK)
GSkill RipjawsV 32GB (2X16) DDR4-3200Mhz CL16 Siyah 1.35V (F4-3200C16D-32GVK)
Sepette İndirim
11.279,06 TL11.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Ripjaws V Rush hissedin
Olağanüstü Hızda Aktarım Hızı
Uyumluluk ve Güvenilirlik için Titizlikle Test Edilir
42mm Yükseklik
Mükemmel dizaynı ile G.skill
Ripjaws V serisi, 42mm modül yüksekliği ile en uzun CPU soğutucuları için uygun tasarlanmıştır.
Verimli Güç
DDR4 standartlarında 1.2V ~ 1.35V düşük voltaj ile DDR3 bellek kitlerine göre %20 bellek voltaj gereksinimlerini düşürür! Daha az tüketim ile daha etkili performans sunar.
XMP 2.0 Desteği
Marka : G.Skill Model : GSKILL RipjawsV 32GB (2X16) DDR4-3200Mhz CL16 Siyah 1.35V (F4-3200C16D-32GVK)  Ürün kodu : F4-3200C16D-32GVK Kasa tipi : PC Performans Bellek Tipi : DDR4 Bellek Frekansı : 3200 MHz CAS (Gecikme Süresi) : 16 Bellek Kapasitesi : 16 GB (2x8GB) Kanal Yapısı : İkili (Dual) Garanti Süresi : Ömür Boyu Garanti