F50/9040N Havalı Çivi Ve Zımba Çakma Makinesi
Hais F50/9040N Havalı Çivi Ve Zımba Çakma Makinesi
Sepette İndirim
3.189,15 TL3.357,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
TEKNİK ÖZELLİKLER:
  • Kullanılabilir Zımba Teli ve Çivi Serileri:
    • Çivi: F10, F15, F20, F25, F30, F35, F40, F45, F50
    • Zımba Teli: 9020, 9025, 9030, 9035, 9040
  • Kullanılabilir Zımba Teli ve Çivi Ölçüleri: 18 GA
    • Çivi Uzunluğu: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm
    • Zımba Teli Uzunluğu: 5.80 x 20 mm, 5.80 x 25 mm, 5.80 x 30 mm, 5.80 x 35 mm, 5.80 x 40 mm
  • Kullanılabilir Kompresör Basıncı: Minimum 4 Bar - Maksimum 8 Bar
  • Makina Ağırlığı: 1.46 kg (Komple alüminyum gövde ile kolay kullanım sağlar)
  • Makina Ölçüleri: 250 x 55 x 240 mm