OMEN 15-GA0002NT D2RC3EA NVIDIA GeForce RTX™5060 8GB Intel Core i7-14650HX 24GB RAM 1TB SSD 15.3 inç 2K 165Hz
HyperX OMEN 15-GA0002NT D2RC3EA NVIDIA GeForce RTX™5060 8GB Intel Core i7-14650HX 24GB RAM 1TB SSD 15.3 inç 2K 165Hz
Sepette İndirim
74.859,01 TL75.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
HyperX OMEN 15 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarı 15-ga0002nt d2rc3ea Ürün Özellikleri
Ürün Numarası D2RC3EA
Ürün Adı HyperX OMEN 15 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarı 15-ga0002nt
İşlemci Ailesi 14. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci
Mikro İşlemci Intel® Core™ i7-14650HX (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,2 GHz'e kadar, 30 MB L3 önbellek, 16 çekirdek, 24 iş parçacığı)
Bellek, Standart 24 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 24 GB)
Video Grafik NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU (8 GB GDDR7 ayrılmış)
Sabit Sürücü 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Ekran 38,9 cm (15,3") diyagonal, 2K (1920 x 1200), 165 Hz'e kadar, 6,5 ms tepki süresi, IPS, mikro kenarlı, yansıma önleyici, 300 nit, %62,5 sRGB
İşaret Aygıtı HP Imagepad
Kablosuz Bağlanabilirlik Realtek Wi-Fi 6 (2x2) ve Bluetooth® 5.4 kablosuz kartı
Ağ Arayüzü Tümleşik 10/100/1000 GbE LAN
Boyutlar (G x D x Y) 34.3 x 25.3 x 2.25 cm (front); Starting at 34.3 x 25.3 x 2.36 cm (rear)
Paketli: 6,3 x 56,7 x 33 cm
Ağırlık 2,21 kg'dan başlayan ağırlık; Paketli: 3,77 kg
Güç kaynağı türü 280 W AC güç adaptörü