Asus ADP-180TB H 180w Pinli Uç  Adaptör Şarj Aleti
İnfostar Asus ADP-180TB H 180w Pinli Uç Adaptör Şarj Aleti
3.167,25 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Asus ADP-180TB H Notebook Adaptör Şarj Aleti
Asus ADP-180TB H Adaptör Teknik Özellikleri:
INFAC324
Marka: İnfostar
Durumu : %100 Uyumlu Muadil
Voltaj: 19.5V (20V Destekler)
Kapasite: 3.42A (2.37A Destekler)
Güç: 180W (150W Destekler )
Renk: Siyah
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı: 6.0 x 3.7 mm - Pinli uç