Lenovo Ideapad 3 15ıml05 81wb 65w Laptop Şarj Aleti ( Adaptör ) ADLX65CCGE2A-50
İnfostar Lenovo Ideapad 3 15ıml05 81wb 65w Laptop Şarj Aleti ( Adaptör ) ADLX65CCGE2A-50
694,31 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Lenovo Ideapad 3 15ıml05 81wb Adaptör Şarj Aleti
Lenovo Ideapad 3 15ıml05 81wb Adaptör Teknik Özellikleri:
INFIB14
Marka: İnfostar
Durumu : %100 Uyumlu Muadil
Voltaj: 20V (19.5V uyumlu)
Kapasite: 3.25A (2.25A ve 3.34A uyumlu)
Güç: 65W
Renk: Siyah
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı: 4.0 x 1.7 mm