18V 2Ah. 400Nm Şarjlı Somun Sıkma KLSS18BH-20 Kömürsüz Motor
KLPRO 18V 2Ah. 400Nm Şarjlı Somun Sıkma KLSS18BH-20 Kömürsüz Motor
Sepette İndirim
4.606,00 TL4.900,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
KLPRO KLSS18BH-20 18 V 2.0 AH ŞARJLI DARBELİ SOMUN SIKMA/SÖKME KÖMÜRSÜZ
5 KADEMELİ ELEKTRONİK TORK AYARI ( 100 NM 150 NM 200 NM 300 NM 400 NM )
ÖZELLİKLER
  • 400Nm maksimum tork gücü
  • Yüksüz hızı 0-2200 dev/dk
  • Darbe oranı 0-3300 darbe/dk
  • Maksimum somun çapı M16
  • Uç kovanı ½” (12.7mm)