KLPJ42180 1400Watt 180mm/230mm Profesyonel Polisaj...
KLPRO KLPJ42180 1400Watt 180mm/230mm Profesyonel Polisaj...
Sepette İndirim
3.149,00 TL3.350,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
KLPRO KLPJ42180 1400Watt 180mm/230mm Profesyonel Polisaj Makinesi
Yüksüz hizi 1000-3300 dev/dk.
Maksimum Disk çapi 180mm/230mm
Maksimum Daire tel firça çapi 100mm
Mil baglanti disi M14
Hizli ve yüksek kaliteli son kat isleri için elektronik hiz ayari
Elektronik hiz ayari sayesinde hassas uygulamalarda kullanilan malzemeye göre en uygun hiz kontrolü
Çesitli uygulamalarda daha fazla rahatlik ve kontrol için üç konumlu yan tutma kolu
Yüksek kaliteli komütatör ve dayanikli kömür sayesinde uzun dayaniklilik saglar
Metal disli kutusu aletin dayanikliligi ve kullanim ömrünü arttirir
Mil kilidi ile hizli aksesuar degistirme
3 konumlu yan tutma kolu kullanim kolayligi saglar
Istem disi çalistirmayi önleyen güvenli tetik sistemi
Kolay ve hizli kömür degistirme sistemi
Profesyonel Kullanima uygundur
Agirlik 3,3Kg
Ürün Özellikleri
Disk Çapı 180 mm / 230 mm Elektronik Gücü 1400 W Koli Adedi 4 Mil Bağlantı Dişi M14 Yüksüz Hızı 1000 - 3300 dev/dk