AGD-220M.VIP AGD Serisi Gaz Dedektörleri Akıllı Adresli Metan (Doğalgaz) Dedektörü, 220VAC
Mavigard AGD-220M.VIP AGD Serisi Gaz Dedektörleri Akıllı Adresli Metan (Doğalgaz) Dedektörü, 220VAC
Sepette İndirim
3.621,51 TL3.813,60 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Teknik Özellikler:
- EN 50194 ve EN 50291 standartlarına uygun
- Maxlogic ve Harezmic Akıllı Analog Adresli yangın Alarm Santralları ile uyumlu
- Üç LED ile; sistemin normal çalışması, dedektördeki hatalar ve gaz alarm bilgisi takip edilebilir.
- Test butonu ile LED\'lerin ve buzzer\'ın çalışma kontrolü
- Dahili buzzer
- Normal çalışma koşullarında 5 yıl sensör ömrü
- Kararlı hassasiyet ve üstün çalışma performansı
- 24V DC harici güç kaynağı ile beslenir.