GD2R-24EC Konvansiyonel Karbonmonoksit Gaz Dedektörü (CO), 24V DC, 2 Alarm Seviyesi Çıkışlı,
Mavigard GD2R-24EC Konvansiyonel Karbonmonoksit Gaz Dedektörü (CO), 24V DC, 2 Alarm Seviyesi Çıkışlı,
Sepette İndirim
4.586,64 TL4.829,91 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Mavigard GD2R-24EC Karbonmonoksit Gaz Dedektörü (CO), 24V DC, 2 Alarm Seviyesi Çıkışlı, Elektrokimyasal
    GD2R Serisi Gaz Dedektörleri
    Ortamdaki gaz 50ppm’e ulaştığında 1.seviye, 200 ppm'e ulaştığında 2.seviye alarm durumuna geçer. Ortamdaki gaz seviyesi 50ppm'in altına düştüğünde karbonmonoksit gaz dedektörleri otomatik olarak normal duruma döner.
    DEDEKTÖR MODELLERİ
    Ürün KoduAçıklama
    GD2R-12EC Karbonmonksit gaz dedektörü (CO), 12V DC, 2 alarm seviyesi çıkışlı, elektrokimyasal, röleli
    GD2R-24EC Karbonmonksit gaz dedektörü (CO), 24V DC, 2 alarm seviyesi çıkışlı, elektrokimyasal, röleli
    GD2R-220ECKarbonmonksit gaz dedektörü (CO), 230V AC, 2 alarm seviyesi çıkışlı, elektrokimyasal, röleli