SLC-270BT Optik Çıkış 4.2.2 Kanal Soundbar TV Ses Sistemi + Çift Subwoofer 270W+230W
Maxword SLC-270BT Optik Çıkış 4.2.2 Kanal Soundbar TV Ses Sistemi + Çift Subwoofer 270W+230W
15.939,04 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Maxword SLC-270BT-SW230W Özellikleri
Soundbar
5.5 inç Çift Subwoofer
Bluetooth sürümü: 5.0
Kanal Sayısı: 4.2.2
Empedans: 4 Ohms
Frekans yanıtı: 80-20KHZ
42'' ve üzeri TV'ler için tasarlanmıştır.
Optik Çıkışı Mevcuttur (Paket İçerisinde Optik Kablosuda Gönderilmektedir)
Güç Kapasitesi: 270 Watt (Soundbar) + 230 Watt (Subwoofer)
Güç Kaynağı: AC 100-240V (18V 2.5A)
Girişler: Bluetooth, USB Oynatma, Optik, AUX, ARC HDMI
Soundbar Ebatı: 970×70×80MM
Subwoofer Ebatı: 180x180x380MM
Ürün İçeriği
38 inç Soundbar