Lrs-350-24, 24Vdc 14.6A 350W Güç Kaynağı,
MEANWELL Lrs-350-24, 24Vdc 14.6A 350W Güç Kaynağı,
Sepette İndirim
3.681,90 TL3.875,68 TL
  • Soru ve Cevap (0)
LRS-350-24 - Mean Well LRS-350-24 24VDC 14.6A AC/DC Power Supply ( Led Driver ) Giriş : 90~132VAC / 180~264VAC / 240~370VDC Çıkış : 24VDC Ayar : 21.6~28.8VDC Güç : 350 Watt Akım : 14.6 Amper Fan : Var Ebat : 215x115x30mm