Msi ADP-240EB D 4.5x3.0mm Notebook Adaptör Şarj Aleti
Trn Msi ADP-240EB D 4.5x3.0mm Notebook Adaptör Şarj Aleti
Sepette İndirim
3.568,17 TL3.964,63 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Msi Notebook Adaptör Şarj Aleti 240W 20V 12A Kaliteli Muadil Ürün ( TRN Marka )
Adaptör seçiminin cihazınız için doğru ve uyumlu olması çok önemlidir.
  • ✔ Ücretsiz Power Elektrik Kablosu
  • ✔ 15:00’a Kadar Siparişlerde Aynı Gün Kargo
  • ✔ Yüksek Kalite – Muadil Ürün
  • ✔ Güvenli ve Dayanıklı Kullanım
Teknik Özellikler
Üretici Markası TRN
Uyumlu Marka MSİ
Çıkış Gerilimi 20V
Çıkış Akımı 12A
Güç 240W
Uç Yapısı 4.5*3.0mm