GENIUSPRO50 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply
NOCO GENIUSPRO50 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply
Sepette İndirim
53.365,29 TL59.961,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
·         6V/12V/24V Tüm akülere Amper değeri gözetmeksizin bakım yapar, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB (Kurşun Asit) ve Li-ion gibi tüm akü çeşitlerini Profesyonel olarak şarj etmek için uygundur.
·         6V/12V/24V 1000Ah kadar tüm aküleri şarj eder,
·         Sıradan şarj ciharlarına göre 4 kat daha hızlı şarj eder,
·         6V/12V/24V Zarar görmüş aküleri onarır, akü hücrelerini yeniler, sülfatlanmış/oksitleniş plakaları otomatik algılayarak çözer ve enerji kaybını önleyerek sülfatlanmış plakaları tersine çevirerek geri kazandırır.
·         9 aşamalı şarj ve bakım teknolojisi ile profesyonel akü şarj performansı sunar,
·         6V ve 12V akülerde 50Ah. 24V akülerde ise 25Ah. /saat şarj kapasitesi ile sınıfının en verimli profesyonel akü şarj aletidir.
·         GENIUSPRO50, 6V/12V /24V 400 Ampere kadar tüm küçük kapasiteli akülerinizi optimize edilmiş şarj veya sürekli bakım için 10A/Saat şarj modu sayesinde düşük amperli akülerinizi şarj edebilirsiniz.
·         6V/12V/24V (REPAIR) Tamir Modu: Uzun süre şarj edilmemiş, sülfatlanmış/oksitlenmiş aküleri onarmak ve geri kazandırmak için geliştirilmiş özel sinyal teknolojisidir.
·         Kabloya entegre 60Amp ANL sigorta sistemi sayesinde yüksek akım koruması sağlar.
·         12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, 220V AC şebeke elektriğini 12Volt DC akımına dönüştürerek, araç çakmaklık soketi ile çalışan tüm ürünlerinizi çalıştırmanızı sağlar.
·         12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 13,6V MAX 50A güç sağlar,
·         24V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 27,2V MAX 25A güç sağlar,