Xinda GSX1800A Fotoselli El Kurutma Makinesi 1800w
Omnipazar Xinda GSX1800A Fotoselli El Kurutma Makinesi 1800w
Sepette İndirim
17.578,21 TL19.758,45 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ÖZELLİKLER
Voltaj 220V-240V/50Hz
Güç 1800W
Akım 8A
Güvenlik IPX1
Kapasite 147 m3/h
Hava Sesi 18 m/s
Boyutlar 240x268x208mm