50OVF9001UQ 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
Onvo 50OVF9001UQ 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
Sepette İndirim
19.799,01 TL19.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Özellikleri
Ekran    LED
Ekran Tipi    Düz (Flat)
Ekran Boyutu    50 İnç
Ekran Boyutu (cm)    126 cm
Çözünürlük Standardı    Ultra HD (4K)
Ekran Çözünürlüğü    3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)    50/60 Hz
HDR   Var
HDR Özellikleri    HDR10
Ekran & Görüntü Özellikleri
QLED with Quantum DotQuantum Dot Display
Ses Çıkış Gücü (RMS)    20 W
Hoparlör Sistemi    2.0
Ses & Video Çözücüler    H.265/HEVC (4K/60p) Uydu
Subwoofer    Yok
ALICILAR
Analog Alıcı    Var
Karasal Alıcı (DVB-T)     Var
Kablo TV (DVB-C)    Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)    Var
HD Karasal Alıcı (DVB-T2)    Var
BAĞLANTILAR
Dahili Wi-Fi    Var
Ethernet / LAN Kablo Girişi    Var
USB 2.0 Girişleri    2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri    4 Adet
Dijital Ses Çıkışı    Optik
Common Interface (CI+)    Var
Analog/Kablolu Anten Girişi    1 Adet
Uydu Anteni Girişi    1 Adet
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
3D    Yok
Smart TV    Var
Smart TV Özellikleri    Google Play Store
Smart TV Uygulamaları
Google TV
Netflix
Prime Video
YouTube
Uygulama Yükleyebilme    Var
Dahili Kamera    Yok
Akıllı Etkileşim (Dahili)    Var
Ses ile TV Kontrolü    Var
Program Rehberi (EPG)    Var
İşlemci Çekirdek Sayısı    4
İşletim Sistemi
Android TV
RAM
2 GB
Dahili Depolama
8 GB
Diğer Multimedya Özellikleri
Bluetooth
Google Assistant
Ekran Yansıtma
Chromecast
USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma
Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS)
USB Klavye ve Fare Desteği
ENERJİ ve TASARIMENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)
F
Ekran Kalınlık Tipi
Standart
Ön Çerçeve Rengi
Siyah
Stand (Ayak) Tipi
İkili stant (V Ayaklı)
EBAT & AĞIRLIKEBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği
1210 mm
Kutu Yüksekliği
729 mm
Kutu Derinliği
120 mm
TV Genişliği (Ayaksız)
1120 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)
650 mm
TV Derinliği (Ayaksız)
90 mm