55OVF9250UQ 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
Onvo 55OVF9250UQ 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
Sepette İndirim
21.507,19 TL22.879,99 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Çözünürlük Formatı :   4K
Ekran Boyutu :   55 inç / 140 cm
USB Port Sayısı :   2
Bluetooth :
Çözünürlük :   3840x2160 px
Uydu Alıcılı :
Ethernet :
Görüntü Teknolojisi :   QLED
HDMI Giriş Sayısı :   3
HDR10 :
İşlemci Çekirdek Sayısı :   4
İşletim Sistemi :   Google TV
Ses Çıkış Gücü (RMS) :   20 W
Smart :
Wi-Fi :
Derinlik :   80 mm
Genişlik :   1300 mm
Yükseklik :   710 mm
Yenileme Hızı :   60 Hz
Optik Ses Çıkışı :
Dahili Depolama :   8 GB
Vesa Desteği :   200x100 mm
Enerji Sınıfı :   E
Chromecast Built-in
Ok Google
Wi-Fi
Wi-Fi bağlantısıyla internete kablosuz bağlanarak içerikleri kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz.
Bluetooth
Bluetooth özelliği ile televizyonunuza kulaklık, hoparlör ve diğer cihazları kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Ultra İnce Çerçeve ONVO Ultra İnce Çerçeve teknolojisi, ekranın etrafındaki bezel kalınlığını yalnızca 1–3 mm’ye kadar indirerek izleme deneyimini tamamen ekrana odaklar, aynı gövde boyutunda daha geniş görüntü alanı sunar, şık ve modern bir tasarım kazandırır ve duvara montaj ya da çoklu TV düzenlemelerinde kesintisiz, birleşik bir görünüm sağlar. Dört Kat Fazlasını Keşfedin: ONVO ile 4K UHD Görsel Şöleni ONVO, 3840×2160 piksel çözünürlüğüyle her sahneyi gerçek hayatın dokusunu yansıtan bir keskinlikle sunan 4K UHD teknolojiye sahip. Quantum Dot QLED paneli, yüzde 100 renk hacmi ve yüksek kontrastla renkleri canlı tutarken HDR desteği en karanlık karelerde bile ayrıntıyı koruyor. Gelişmiş görüntü işlemcisi, hareketli aksiyon sahnelerinde bile bulanıklığı minimize ederken Smart TV platformu ile favori içeriklerinize anında erişim sağlıyor. Sinema kalitesini salonunuza taşıyan bu model, dört kat netlik vaadiyle geleceğin görsel deneyimini bugünden yaşatıyor.