65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
Onvo 65OVF9250UQ 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
Sepette İndirim
30.540,59 TL32.489,99 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Çözünürlük Formatı    :   4K
Ekran Boyutu    :   65 inç / 165 cm
USB Port Sayısı    :   2
Bluetooth    : Evet
Çıkış Yılı    :   2025
Çözünürlük    :   3840x2160 px
Uydu Alıcılı    : Evet
Ethernet    : Evet
Görüntü Teknolojisi    :   QLED
HDMI Giriş Sayısı    :   3
İşlemci Çekirdek Sayısı    :   4
İşletim Sistemi    :   Google TV
Ses Çıkış Gücü (RMS)    :   24 W
Smart    : Evet
Wi-Fi    : Evet
Ağırlık    :   17.8 kg
Derinlik    :   79.4 mm
Genişlik    :   1446 mm
Yükseklik    :   834 mm
Yenileme Hızı    :   60 Hz