P220 256GB 550/490MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (P220S256G25)
Patriot P220 256GB 550/490MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (P220S256G25)
5.109,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Bellek Kapasitesi : 256 GB,
Disk Boyutu : 2.5 inç,
Ağırlık : 46 gr,
Max Okuma Hızı / MB/s : 550 MB/s,
Max Yazma Hızı / MB/s : 490 MB/s,
IOPS : 40K / 50K,
Trim Desteği : Destekler,
MTBF : 2,000,000 saat,
Yükseklik : 7 mm,
Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 70°C,