Evnia 27M2N3501PA 27" 0.3 ms 260 Hz 2K Pivot IPS Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel)
Philips Evnia 27M2N3501PA 27" 0.3 ms 260 Hz 2K Pivot IPS Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel)
8.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ÜRÜNLERDE 1 İLE 3 ADET ARASINDA ÖLÜ PİXEL BULUNMAKTADIR. KULLANIMA ENGEL BİR KUSUR BULUNMAMAKTADIR.
ÜRÜNLER ORİJİNAL KUTUSUNDA VE EKSİKSİZ APARATLARI İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.
ADINIZA YADA FİRMANIZA FATURALI OLUP 2 YIL PHILIPS TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA00 Beyaz 260Hz 0.3ms Hdmı,displayport Adaptive Sync IPS 2k Gaming Monitör
Philips Evnia 27" inceleme Oyun ufkunuzu genişletin
Bu 27 inç Hızlı IPS monitör, oyunlarda keskin görseller sunar. Hız aşırtma özelliğine sahip 260 Hz yenileme hızı ve 0,3 ms Smart MBR ile net görsellere sahip yüksek kaliteli çok yönlü oyun deneyimi elde edebilirsiniz.
Neredeyse gecikmesiz oyun deneyimi için ultra hızlı 260 Hz yenileme hızı
Philips Evnia, en yoğun, sürükleyici ve aksiyon odaklı oyunları oynarken hız aşırtma imkanı sağlayan 260 Hz yenileme hızıyla son derece akıcı ve gecikmesiz bir oyun deneyimi sunar. Özellikle FPS ve yarış oyunları gibi hızlı tempolu oyunlarda üstün hareket hızı ve net görseller sunar. Daha etkileyici ve gerçekçi bir oyun deneyimi yaşarsınız.
Düşük veri gecikmesi, cihazlar ile monitör arasındaki zaman gecikmesini azaltır
Canlı görüntü ve akıcı oyun deneyimi için 0,3 ms ultra hız
Quad HD 2560 x 1440 piksele sahip CrystalClear görüntüler
Zengin siyah ayrıntılar için SmartContrast
Daha gerçekçi ve renkli görseller için Yüksek Dinamik Aralık (HDR)
LowBlue modu ve Flicker-free gözleri daha az yorar
SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar
Multimedya için dahili stereo hoparlör
Smart Crosshair: daha iyi nişan alma ve daha fazla eğlence için
Stark ShadowBoost: karanlık sahnelerde görünürlüğü artırmak için
Smart MBR: hareket bulanıklığını azaltmak için.
Smart Sniper: hedeflere yakınlaştırma yapmak için
Evnia Precision Center: Oyun Deneyiminizi En Üst Seviyeye Çıkarın
Görüntü/Ekran
  • Panel Boyutu: 68,5 cm / 27 inç
  • En-boy oranı: 16:9
  • LCD panel tipi: IPS teknolojisi
  • Arka aydınlatma tipi: W-LED sistemi
  • Piksel aralığı: 0,2331 x 0,2331 mm
  • Parlaklık: 300 cd/m²
  • Ekran renkleri: 1,07 Milyar (8+FRC)
  • Renk gamı (tipik): Adobe RGB %90, DCI-P3: %95, sRGB:%120, NTSC %105*
  • Kontrast oranı (tipik): 1000:1
  • SmartContrast: Mega Infinity DCR
  • İzleme açısı: 178º (Y) / 178º (D), @ C/R >10
  • Görüntü geliştirme: SmartImage game
  • SmartResponse: 1 ms (Griden Griye)*
  • Maksimum çözünürlük: 260 Hz’de 2560x1440 (DP Hız Aşırtma ile*,8 bit), 144 Hz’de 2560x1440 (HDMI ,8 bit)
  • Etkin izleme alanı: 596.736(Y)x335.664(D)mm
  • Tarama Frekansı: HDMI :30-230 kHz(Y)/48-144 Hz(D); DP :30-400 kHz(Y)/48-260 Hz(D) (Hız Aşırtma)*
  • sRGB: Delta E:<2(sRGB)
  • Flicker-free
  • Piksel Yoğunluğu: 109 PPI
  • LowBlue Modu
  • Görüntüleme Ekranı Kaplaması: Parlama Önleyici, 3H, %25 Mat
  • SmartUniformity: %
Bağlantı
  • Sinyal Girişi: DisplayPort 1.4 x 1, HDMI 2.0 x 2
  • HDCP: HDCP 2.2 (HDMI / DP)
  • Kulaklık çıkışı: Evet
  • USB: USB-B x 1 (yukarı akış), USB 3.2 x 4 (aşağı akış, hızlı şarj B.C 1.2 ile)
Kolaylık
  • Kullanıcı rahatlığı: Düşük Mavi Işık Modu, Flicker-free
  • Diğer kolaylıklar: Kensington kilidi, VESA montaj (100x100mm)
Kontrol yazılımı
  • Philips SmartControl
Stant
  • Yükseklik ayarı: 130 mm
  • Eğme: -5/20 derece
  • Dönme: -/+ 180 derece
  • Pivot: 90 derece
Güç
  • Açık modu: 32,6 W (tipik)
  • Bekleme modu: 0,5 W
  • Kapalı modu: 0,3 W
  • Güç LED göstergesi: Çalışma - Beyaz, Bekleme modu - Beyaz (yanıp sönen)
  • Güç kaynağı: Dahili, 100-240VAC, 50-60Hz
Boyutlar ve Ağırlıklar
  • Ürünle birlikte (mm): 614 x 372 x 61 mm
  • Stant ile birlikte (mm): 614 x 528 x 206 mm
  • Ambalaj ile birlikte (mm): 730 x 490 x 186 mm
  • Ürünle birlikte ağırlık (kg): 4,80 kg
  • Stant ile birlikte ağırlık (kg): 7,20 kg
  • Ambalaj ile birlikte ağırlık (kg): 9,80 kg
Çalışma koşulları
  • Sıcaklık aralığı (çalışma): 0°C ila 40°C
  • Sıcaklık aralığı (saklama): -20°C ila 60°C
  • Bağıl nem: %20 ila %80
  • Yükseklik: Çalışma: 3658 metre, Saklama: 12192 metre
  • MTBF: 70.000 saat
Ürün özellikleri
Vesa Uyumluluğu
Yok
Kullanım Amacı
Oyun
Kutu İçindeki Kablolar
Güç Kablosu
D-Sub (VGA)
Yok
Güç Kaynağı
Harici
Çözünürlük (max)
2560 x 1440
Yenileme Hızı (Hz)
260 Hz
Dokunmatik Ekran
Kontrast Oranı (mnt)
1000:1
Tepki Süresi
0,3 ms
HDMI
1
Ekran Büyüklüğü (İnç)
27 inç
Görüş Açısı
178/178
Bekleme Modu
< 0,5 W