TS-300D4 30 CM SUBWOOFER ÇİFT BOBİN 400RMS 1400WATT
Pioneer TS-300D4 30 CM SUBWOOFER ÇİFT BOBİN 400RMS 1400WATT
Sepette İndirim
6.347,25 TL6.975,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Pioneer TS-300D4 1400W 30 Cm Çift Bobin Subwoofer
Daha Fazla Bas - Daha Fazla Güç
Pioneer TS-300D4 ile en iyi ses kalitesiyle kendinizi şımartın.4 Ohm (4 Ohm x2) ve 30 cm boyutundaki bu çift ses bobinli subwoofer maksimum 1400 W güç ve 400 W nominal güç sağlar.Tek bir muhafaza içinde ve serbest havada kullanılabilir.Pioneer Champion Serisi subwoofer'lar güçlüdür, güçlüdür ve yüksek ses seviyelerinde ses kalitesinden ödün vermeden yüksek gücü idare edebilir.
Tam özellikler
İç direnç 4 Ω x 2
Montaj Derinliği 147 mm
Boşaltma Deliği Boşaltma Deliği
Woofer malzemesi IMPP
Ses Bobini bobin tipi Poliimid
En düşük rezonans frekansı 27 Hz
Mıknatıslar Ferriet (dubbel)
Ağırlık 4,4 kg
Boyut 30 cm
Maksimum güç 1400 W
Nominal giriş gücü 400 W