Pscooler Pad - (2CMX10CM) 1.00mm 12w/m-k Playstation Thermal/termal Soğutucu Yüksek Performans
Pullsar Pscooler Pad - (2CMX10CM) 1.00mm 12w/m-k Playstation Thermal/termal Soğutucu Yüksek Performans
Sepette İndirim
467,10 TL519,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
PSCOOLER PAD Termal Soğutucu - Üstün Pasif Soğutma Performansı
  • Sadece belli modeller de değil - Ps3 Ps4 Ps5 Playstation modellerinin hepsinde uyum sağlar.
Çift Taraflı Soğutma: Her paket, çift taraflı soğutma için 3 adet termal pad içerir.
Termal Ped Özellikleri:
Yüksek Isı İletkenliği: 12W/m.k termal iletkenlik ile ısıyı bir yüzeyden diğerine mükemmel bir şekilde aktarır.
Teknik Özellikler: Ölçüler: 20mm x 100mm
Kalınlık: 1.0mm
Termal İletkenlik: 12W/m.k