RAP1500G Planya ve Kalınlık Makinesi
Ryobi RAP1500G Planya ve Kalınlık Makinesi
Sepette İndirim
18.608,84 TL20.227,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
318 mm genişliğe ve 153 mm yüksekliğe kadar malzemeleri maksimum 3 mm'lik bir geçişte planyalamak için uygun dayanıklı kalınlık makinesi
Hassas kesim için kolay yükseklik ayarı
Silindirli masa uzantısı esneklik sunar ve farklı ağaç işleme uygulamalarını idare edebilir
Teknik Özellikler
Adım başına derinlik [mm]: 3
Besleme hızı [mmdak]: 8
Ses basınç seviyesi (dB(A)): 93,5
Ağırlık (kg): 32
Maksimum Planya Derinliği [mm]: 7-153
Maksimum Planya Uzunluğu [mm]: 127
Motor: 1500 W