HG55AU800EE 55" 139 Ekran 4K Ultra HD LED OTEL TV(Smart Değildir)
Samsung HG55AU800EE 55" 139 Ekran 4K Ultra HD LED OTEL TV(Smart Değildir)
Sepette İndirim
21.308,86 TL22.669,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Ürün özellikleri
Seçenek
55''
Çözünürlük (Piksel)
3840 x 2160
İşletim Sistemi
Tizen
Smart TV
Yok
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Görüntü Teknolojisi
LED
AB Yeni Enerji Sınıfı
G
Model Yılı
2022
HDMI Girişleri
3
Dahili Uydu Alıcı
Var
Ekran Ebatı
55 inç / 139 cm
Çözünürlük
4K Ultra HD
Ethernet
Var
Yenileme Hızı (Gerçek)
50 Hz
USB Girişi
2
Yenileme Hızı (Yazılım)
100 Hz