M7 M70D UHD 32'' 4ms 60Hz 4K Smart (Bluetooth+WiFi+USB+HDMI) Monitör LS32DM703UUXUF
Samsung M7 M70D UHD 32'' 4ms 60Hz 4K Smart (Bluetooth+WiFi+USB+HDMI) Monitör LS32DM703UUXUF
Sepette İndirim
11.833,03 TL12.199,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Teknik Özellikler
Tümünü gizle
Genel Bakış
Çözünürlük
4K (3,840 x 2,160)
En / Boy Oranı
16:9
Parlaklık (Tipik)
300cd/㎡
Statik Kontrast Oranı
3,000:1(Static)
Yanıt Süresi
4ms(GTG)
Yenileme Hızı
Max 60Hz
İzleme Açısı (Y/D)
178°(H)/178°(V)
Ekran
Ekran Boyutu (Sınıf)
32
Düz / Kavisli
Flat
Etkin Ekran Boyutu (YxD) (mm)
697.306 x 392.234mm
En / Boy Oranı
16:9
Panel Tipi
VA
Parlaklık (Tipik)
300 cd/㎡
Parlaklık (Min)
240 cd/㎡
Statik Kontrast Oranı
3,000:1(Static)
HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
HDR10
Çözünürlük
4K (3,840 x 2,160)
Yanıt Süresi
4ms(GTG)
İzleme Açısı (Y/D)
178°(H)/178°(V)
Renk Desteği
Max 1B
Renk Gamı (NTSC 1976)
72%
Yenileme Hızı
Max 60Hz
Genel Özellikler
Göz Koruyucu Modu
Yes
Titreşimsiz
Yes
Resim Boyutu
Windows Sertifikası
Windows 11
Sanal AIM Noktası
Game Bar 2.0
Gaming Hub
Yes (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
HDMI-CEC
Görüntü Kaynakları Arasında Otomatik Geçiş
Auto Source Switch+
Uyum Sağlayan Görüntü
Ultra Geniş Oyun Görüntüsü
Akıllı Hizmet
Smart Type
Smart
İşletim Sistemi
Tizen™
Bixby
Far-Field Voice Interaction
TV Plus
Yes (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Evrensel Kılavuz
Yes (GB, FR, DE, IT, ES)
Alexa Built-in
Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
SmartThings Hub
Multi Device Experience
Mobile to Screen, Screen initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless On, Tap View
My Contents
Multi View
upto 2 videos
Smart Calibration
Basic
NFT
Nifty Gateway
Uzaktan Erişim
Arabirim
Kablosuz Ekran
HDMI
2 EA
HDMI Versiyonu
2.0
HDCP Version (HDMI)
2.2
USB Merkezi
3
USB Merkezi Versiyonu
2.0
USB-C
1 EA
USB-C Şarj Gücü
65W
HDCP Version (USB-C)
2.2
WiFi
Yes (WiFi5)
Bluetooth
Yes (5.2)
Ses
Hoparlör
Hoparlör Çıkışı
10W
Uyum Sağlayan Ses
Adaptive Sound
Çalışma Koşulları
Sıcaklık
10~40 ℃
Nem
10~80(non-condensing)
Kalibrasyon
Fabrika Ayarı
Tasarım
Ön Renk
WHITE
Arka renk
WHITE
Stant Rengi
Black
Stant Tipi
SIMPLE
Eğme
-2.0˚(±2.0˚) ~ 22.0˚(±2.0˚)
Duvara Monte Edilebilir
100 x 100
Eko
Enerji Verimlilik Sınıfı
F
Güç
Güç Kaynağı
AC 100~240V
Güç Tüketimi (Maks)
150 W
Güç Tüketimi (Tip)
32.0 W
Güç Tüketimi (DPMS)
0.50 W
Güç Tüketimi (Yıllık)
47 kWh/year
Tipi
Internal Power
Boyutlar
Stantla Birlikte Set Boyutu (GxYxD)
716.1 x 517.0 x 193.5 mm
Stantsız Set Boyutu (GxYxD)
716.1 x 424.5 x 41.8 mm
Ambalaj Boyutu (GxYxD)
842.0 x 133.0 x 487.0 mm