Scheppach HM254SPX Gönye Kesme DaireTestere 2200 Watt 254 mm
Scheppach Scheppach HM254SPX Gönye Kesme DaireTestere 2200 Watt 254 mm
Sepette İndirim
8.648,75 TL9.350,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
HM254SPX'i, 2200 Watt motora sahip güçlü gönye kesme testeresidir. Sağlam çift sütunlu kılavuz ve 254 mm testere bıçağı sayesinde, sert ve yumuşak ahşapta ve tüm yaygın plastiklerde çok çeşitli hassas çapraz kesim ve gönyeli kesimler sağladığından zorlu Kendin Yap (DIY) tutkunları için mükemmeldir. Döner tabla, entegre lazer ve 45° eğilebilen testere bıçağı, hassas yapılmasını sağlar.
Scheppach'in çapraz kesim, çekme ve gönye testeresi HM254SPX, ahşap tahtaların, döşeme tahtalarının ve süpürgeliklerin özellike hassas şekilde kesilmesi için en uygun testeredir. Son derece dayanıklı döküm alüminyum gövde sayesinde testerenin ağırlığı yalnızca 14,4 kg'dır. Bu, taşımayı kolaylaştırır ve yine de sağlam bir standa sahiptir. 770 x 705 x 560 mm'lik kompakt boyutları sayesinde HM254SPX, küçük hobi atölyeleri için ideal modeldir.
Çekme fonksiyonu sayesinde doğrama testeresi, 340 mm genişliğe ve 90 mm yüksekliğe kadar iş parçalarını 90°'de zahmetsizce keser. Sağ ve sol tarafa entegre edilen alüminyum iş parçası destekleri ayarlanabilir ve böylece daha geniş bir destek yüzeyi sağlar. Hareketli durdurma rayı aynı zamanda cetvel görevi de görür, bu da ölçüm çubuğu kullanmadan daha küçük iş parçalarını kesmeyi mümkün kılar.
Birlikte verilen 48 dişli HW testere bıçağı, masif ahşapta özellikle hassas ve temiz uzunlamasına ve çapraz kesimler içindir. 60 dişli ikinci bir HW testere bıçağı da dahildir. Her iki testere bıçağının çapı 254 mm'dir.
Çift sütunlu kılavuza sahip stabil çapraz kesim, çekme ve gönye testere
Güçlü 2200 watt'lık motor
Dayanıklı döküm alüminyum çerçeve
Hassas kesimler için dahili lazer
340 mm'ye kadar geniş kesme genişliği ve 90°'de 90 mm kesme yüksekliği
Daha geniş bir destek yüzeyi için her iki taraftan ayarlanabilen alüminyum iş parçası destekleri
Temiz bir çalışma alanı için toz toplama torbası
Motor gücü: 2200 Watt
Boşta devri sayısı: 4800 dev/dak.
Makine uzunluğu: 775 mm
Makine genişliği: 705 mm
Makine yüksekliği: 560 mm
Testere bıçağı çapı: 254 mm
Testere bıçağı delik çapı: 30 mm
Toz emme ağzının iç çapı: 35 mm
Toz emme ağzının dış çapı: 45 mm
Eğim Açısı: 0 ila 45º arası
Gönye Açısı: -45° ila 45º arası
Kapasite
Kesme 90º/90º (Genişlik/Yükseklik): 340x90 mm
Kesme 90º/45º (Genişlik/Yükseklik): 240x90 mm
Kesme 45º/90º (Genişlik/Yükseklik): 340x46 mm
Kesme 45º/45º (Genişlik/Yükseklik): 240x46 mm
Teslimat İçerği
1 Adet - Gönye kesme daire testere
1 Adet - 254x30x2.8mm 48 Diş karbür testere bıçağı (makina üzerinde) (Laminant parke, sert ve yumuşak ağaçlar)
1 Adet - 254x30x2.8mm 60 Diş karbür testere bıçağı (Laminant parke, sert ve yumuşak ağaçlar)