Salyangoz Da-Dat Korna İnce - Kalın Ses 12V Tek Terminalli 60BO12.000.01K
Seger Salyangoz Da-Dat Korna İnce - Kalın Ses 12V Tek Terminalli 60BO12.000.01K
Sepette İndirim
409,50 TL450,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
60B DA-DAT KORNA
Çevreye duyarlı desibel ayarları, kalite ve teknik özellikleriyle ,Avrupa’nın elektromekanik korna ile ilgili olan ECE R-28 ve EEC70/388 regülasyon ve normlarına uygundur. Bu uygunluğun tescili niteliğindeki  KBA-TÜV Almanya’nın her korna tipi için farklı olarak ve sadece Seger markasına özel verdiği “E1” ve “e1” numaraları kornanın üzerinde yer almaktadır.
Ürün Ürün Açıklaması Ses Tipi Voltaj Frekans Akım Ses Seviyesi Boyut (Max) (2m) (mm) 60BO12.000.01K DA-DAT KORNA TAKIM İNCE&KALIN 12V 510 Hz ± 20 6A+6A 105-118dB(A) 91X92 410 Hz ± 20