Sela 24'' Senfonik Gong (SEGO24SY)
Sela Percussion Sela 24'' Senfonik Gong (SEGO24SY)
Sepette İndirim
75.398,89 TL83.776,54 TL
  • Soru ve Cevap (0)
“Symphonic Gong 24” (60 cm)
Pamuk kılıf ile birlikte el dövmesi senfonik gong
Sela Senfonik Gongları ustalıkla el yapımı olarak üretilmiş enstrümanlardır. Senfonik gongların her biri görsel olarak benzersizdir ve İspanya’da üretilir. 20, 24, 34, 36 ve 38 inç boyutlarında mevcutturlar. Model ne kadar büyükse, vurulduğunda çıkan ses o kadar derin ve hacimli olur. Her model, gong asılı durumdayken bile toz gibi dış etkenlerden korunmasını sağlayan koruyucu bir pamuk kılıf ile birlikte gelir.
Sela Senfonik gong, arkaya doğru kıvrılan kenara sahip geleneksel bir şekle sahiptir.
  • İspanya’dan el yapımı başyapıt
  • Malzeme: nikel gümüş
  • Çap: yaklaşık 60 cm (24 inç)