Sela 32" Lotus Wind Gong (SEGO32WIL)
Sela Percussion Sela 32" Lotus Wind Gong (SEGO32WIL)
Sepette İndirim
49.754,65 TL55.282,94 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Rüzgar Gong Lotus 32''
Ruhani lotus motifli el yapımı düz gong
Sela Rüzgar Gongları, Çin'de özel bir bronz alaşımdan el ile üretilen gerçek şaheserlerdir. 20, 24, 28, 32 ve 36 inç boyutlarında mevcuttur. Model ne kadar büyükse, vurulduğunda sesi o kadar derin ve hacimli olur. Her modelin teslimatına, kadife kaplı plastik başlıklı akçaağaç bir çekiç ve fermuarlı bir taşıma çantası dahildir.
Sela Wind Gong Lotus, dış kenarı geriye doğru kıvrılmamış, neredeyse düz bir şekle sahiptir.
  • Çin'den el yapımı şaheser
  • Malzeme: Özel bronz alaşım
  • Manevi lotus tasarımı
  • Çap: yaklaşık 80 cm (32 inç)